Kamence E2

Spoločnosť Istrofinal vychádza v ústrety záujemcom o nízkometrážne byty

Úspešný projekt Kamence v Kysuckom Novom Meste sa vyznačuje vynikajúcim pomerom ceny a kvality.

 

Druhú etapu Kamencov, modernej mestskej štvrte v zelenej lokalite, tvoria tri bytové domy so 79 bytmi. Predstavujú ideálne rodinné bývanie v dostupnej cene. Ide o klasické 1-, 2-, 3- a 4- izbové byty na piatich až šiestich podlažiach, zaujímavo riešené nízkopodlažné byty s predzáhradkami, aj strešné byty s veľkými terasami. Či už hľadáte štandard alebo niečo navyše, prídete si na svoje.

 

Nízkometrážny byt s dvomi balkónmi? Aj taký nájdete v Kamencoch!

 

Aktuálny vývoj na realitnom trhu potvrdzuje, že v súčasnosti sú najviac žiadané 1 a 2 – izbové byty a dopyt po nich stále stúpa. V Etape 2 budú aj tieto menšie byty disponovať krytým balkónom, v niektorých prípadoch dokonca dvomi. Ich výhodou bude teda dostatok svetla. Architekti balkóny navrhli tak, že budú od seba dômyselne oddelené nepriehľadnými prepážkami a svojim obyvateľom tak poskytnú potrebné súkromie. Zároveň si však viete so susedom bez problémov poklebetiť, a v prípade potreby podať kilo múky.

 

 

Vysoká kvalita je v cene štandardu

 

Všetky byty sú vybavené štandardne, no na vysokej úrovni. Zahŕňajú podlahy, s možnosťou výberu dekoru, interiérové dvere a zárubne, kúpeľňu a toaletou s obkladom, prípravu na kuchynskú linku i bezpečnostné vchodové dvere. Okná budú osadené z vrstveného 3-skla a budú mať 5-komorový rám. Pri výstave Etapy 2 budú použité moderné stavebné  materiály, ktoré zabezpečujú bývanie s najvyšším energetickým štandardom.

 

 

Bývajte v kvalitnom byte obklopení zeleňou

 

Novostavby projektu Kamence sú umiestnené v pokojnej a zelenej lokalite blízko rieky Kysuca. Projekt zahŕňa aj ďalšiu výsadbu drevín, takže počítajte s tým, že areál sa v budúcnosti ešte viac zazelená a vy budete môcť relaxovať v tôni stromov. Takisto ako v prvej etape, aj v druhej pribudnú okolo domov lavičky a iný mobiliár.

 

 

Pohodlné parkovanie a kvalitná občianska vybavenosť

 

Parkovanie je vyriešené formou novovzniknutého parkoviska s 98 miestami, ktoré bude orientované smerom od hlavnej cesty. Bezprostredné okolie domov tak bude pokojné a bezpečné. V blízkosti bytového komplexu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, medzi bytovými domami budú obyvateľom či návštevníkom Kamencov k dispozícii promenády s drobnými obchodnými prevádzkami, kaviarňami či reštauráciou. Pripravuje sa aj výstavba novej obchodnej galérie.

 

 

Pomer ceny a kvality nemá v okolí konkurenciu

 

Pri kúpe bytu na Kamencoch v Etape 2 je veľkou výhodou cenová dostupnosť. V porovnaní s rôznymi lokalitami v žilinskom regióne zaň zaplatíte menej. Predajca má veľmi dobre nastavené financovanie a pomoc pri zriaďovaní hypotekárneho prefinancovania vo viacerých bankách je samozrejmosťou.

 

Výstavba Kamence – Etapa 2 sa spúšťa v polovici tohto roka a predpokladané ukončenie je v septembri 2022.

Viac informácií je dostupných na webe www.kamence.sk

 Kontaktujte nás
close slider

Kontrolná otázka *

* povinné polia

MENU