Rudiny II

V lete 2018 sme začali s výstavbou bytového komplexu Rudiny II na nezastavanej ploche medzi sídliskami Hliny VI a Solinkami. Projekt rieši štyri bytové domy so 118 bytmi, vrátane šiestich mezonetov.  V súčasnosti sú všetky objekty pred dokončením, v ponuke zostáva ešte 5 bytov, prevažne komfortné mezonety.


Územie Rudiny II leží na južnom uzávere obytných zón Hliny V. – VI. mestského obvodu Rudiny v Žiline a je vymedzené rohom ulíc Obvodová a Centrálna a Bajzovou ulicou. Územný plán s bytovou výstavbou v  tejto časti mesta počíta už od roku 1978.


Súčasťou komplexu budú komunitné záhrady na strechách, detské ihriská, námestie či hektárový park pre všetkých obyvateľov štvrte. Vďaka výnimočnej polohe to máte na skok do centra mesta aj do žilinského lesoparku. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú obchodné prevádzky Tesco, Lidl, DM drogerie, KiK, TEDi, SUPER ZOO. Na námestí bude priestor pre 20 drobných obchodných prevádzok (kaviareň, banka, kvetinárstvo, bistro, kaderník a iné).


Na námestí Rudiny II spúšťame prenájom priestorov na námestí s 20-timi obchodnými prevádzkami. V súčasnosti ponúkame obchodné priestory na prenájom.


Chcete sa dozvedieť viac? Všetky dôležité informácie nájdete na oficiálnej stránke projektu Rudiny.


 Kontaktujte nás
close slider

Kontrolná otázka *

* povinné polia

MENU