Obchodné priestory – Námestie Rudiny II

Atraktívne miesto pre Vaše podnikanie

Srdcom obytnej zóny Rudiny II je námestie lemované drobnými obchodnými prevádzkami. Každodenný prílev zákazníkov zo širokého okolia zabezpečuje bezprostredná blízkosť troch obchodných centier – Hypermarket Tesco, Supermarket Lidl a Obchodná galéria Naša. Vďaka tejto polohe sú Rudiny II ideálnym priestorom pre rozšírenie podnikateľských aktivít v oblasti obchodu a služieb alebo naštartovanie nového podnikania.

Bývanie

Lukratívna lokalita Hliny VI – projekt je výnimočný spojením 4 bytových domov s námestím, obchodnými prevádzkami, ihriskami a športoviskami. Námestím prechádza frekventovaná pešia zóna Centrum – Hliny – Solinky.

Obchod a služby

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Tesco Hypermarket, Lidl, Nákupná galéria Naša s prevádzkami DM Drogerie, KiK, TEDi a SUPER ZOO. Zóna disponuje dostatočným počtom parkovacích miest pre zákazníkov, v blízkosti sa nachádzajú aj autobusové zastávky.

Služby

Koncept 20 obchodných prevádzok na námestí je zostavený za účelom pravidelného používania zo strany obyvateľov lokality. Na námestí budú kaviarne, bistro s rýchlym občerstvením, banka, pošta, notár, kaderník, kvetinárstvo a iné.

Prenájom priestorov

K dispozícii na dlhodobý prenájom sú prevádzky s rozlohou od 28 m2 do 104 m2. Prevádzky majú rôznu dispozíciu a rozhlohu. Cena prenájmu je stanovená podľa veľkosti a typu prevádzky. Plánované spustenie námestia do prevádzky je november 2020. Pôdorysy obchodných priestorov stiahnete tu.

Web projektu

Aktuálne informácie o stave projektu nájdete na www.rudiny.sk. Bytové domy sú takmer vypredané, ostáva v ponuke 5 bytov. Výstavba je vo fáze dokončovacích prác. Obchodné jednotky je možné osobne navštíviť v sprievode našich zamestnancov.

Máte záujem o viac informácií?

Kontaktujte nás, radi sa s Vami stretneme a osobne preberieme možnosti spolupráce:

JUDr. Ivana Tkáčová
0911 861 507
tkacova@istrofinal.skKontaktujte nás
close slider

Kontrolná otázka *

* povinné polia

MENU