Námestie Rudiny 2

Malé prevádzky verzus nákupné centrá. Bezpečnejšie nakupovanie pre zákazníkov a viac slobody pre podnikateľov. Čo preferujete vy?

Moderný retail ako ideálna alternatíva k nákupným centrám

 

Časy, kedy sme zvykli tráviť hodiny nákupmi v interiéroch nákupných centrách, sú, zdá sa, aspoň dočasne minulosťou. Najmä v aktuálnom období prísnych hygienických nariadení uprednostní veľa z nás nákup v menšej predajni pred návštevou uzavretého nákupného centra s obchodnými prevádzkami v interiéri.

 

Výhody pre podnikateľov, výhody pre zákazníkov

 

Koncentrácia viacerých menších samostatných obchodných prevádzok so samostatnými vchodmi priťahuje čoraz viac zákazníkov, ale prináša veľa výhod aj podnikateľom. Voľná ruka pri úprave a designe priestoru podľa svojich predstáv a vlastné nastavenie otváracích hodín sú len niektoré z nich. Veľkým plusom môžu byť aj individuálny prístup prenajímateľa, či celkovo výhodnejšie podmienky pre podnikanie.

 

Na raňajky, pizzu či k barberovi. Na Námestí Rudiny 2 je všetko po ruke

 

Srdcom novej mestskej štvrte Rudiny 2 je námestie s lavičkami a zeleňou, pokojný priestor na stretávanie sa  a oddych. Námestie lemujú drobné obchodné prevádzky so samostatnými vchodmi. Predajne sú starostlivo vyberané tak, aby do pohodového areálu príjemne zapadli, a zároveň poskytovali široké portfólio moderných služieb, ktoré spríjemnia život obyvateľom, ale aj návštevníkom štvrte Rudiny 2. Skvelé raňajky sú od skorého rána dostupné vo Farmamarket Gurmantéke, talianske chute prinesie na námestie pizzeria, príjemný oddych so šálkou výberovej kávy ponúkne kaviareň Kafé 2JA. Prvých zákazníkov už čoskoro privíta kvetinový ateliér či kaderníctvo, muži môžu využiť služby barbera. Všetko pohodlne po ruke, priamo na námestí v obklopení bytových domov.

 

Hľadá sa kozmetička, optik aj stomatológ

 

V prípade, že hľadáte miesto pre svoje podnikanie, niekoľko obchodných priestorov na námestí Rudín 2 je ešte stále voľných. Radi tu privítame napríklad kvalitné služby zamerané na zdravý životný štýl. Podnikateľom garantujeme, že sa v areáli Rudiny 2 nebudú nachádzať podobné predajne a služby, ktoré by si navzájom konkurovali a zákazníkom, že bez problémov na jednom mieste nakúpia a vybavia všetko potrebné. S námestím Rudiny 2 priamo susedí Nákupná galéria Naša s prevádzkami DM Drogerie Markt, KiK, TEDi, SUPER ZOO a JANUS Nápoje. Bezplatné veľkokapacitné parkovisko je samozrejmosťou. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú ďalšie dve obchodné centrá Hypermarket Tesco a Supermarket Lidl. Dobrou správou pre podnikateľov je výborná dostupnosť a veľká spádová oblasť potenciálnych zákazníkov, keďže lokalita je vyhľadávaná aj obyvateľmi Hlín, Soliniek, ale aj Hájika a prímestských štvrtí.

 

V prípade záujmu si rezervujte obhliadku a kontaktujte nás na čísle 0911 861 507 alebo e-mailom na predaj@istrofinal.sk.Kontaktujte nás
close slider

Kontrolná otázka *

* povinné polia

MENU