Kamence 1 – laureát CE ZA AR 2021

V roku 2020 sme dokončili a skolaudovali bytové domy D1, D2 a D3 mestskej štvrte Kamence. Aktuálne prebieha výstavba Etapy 2, v ktorej pribudnú ďalšie tri bytové domy.

O kvalite projektu svedčí ocenenie odbornou verejnosťou – v roku 2021 získali Kamence – Etapa 1 prestížnu cenu za architektúru CE ZA AR 2021 v kategórii bytové domy.

Viac o projekte sa dozviete na stránkach www.kamence.sk

Lokalita stvorená pre život

Kamence ponúkajú byty s predzáhradkami, komfortné mezonety s terasami, rôzne typy lodžií, balkónov, rôzne orientácie, výhľady… V etape 1 boli postavené 3 bytové domy D1 / D2 / D3. Výstavba prvej etapy bola ukončená v júni 2020. Za projektom stojí skúsený a renomovaný žilinský developer Istrofinal, ktorý má na konte kvalitné bytové projekty v Žiline (Rudiny II, Hájik) i po celom Slovensku.

Ihriská, záhrady aj obchody

V novej mestskej štvrti vyrastú okrem bytových domov aj polyfunkčné objekty s obchodnými priestormi, nebude chýbať námestie, plánujeme tiež materskú školu, relaxačné centrum a rôzne športoviská, ktoré zvýšia komfort a atraktivitu bývania v Kamencoch.

Moderná architektúra

Architekti kancelárie SLLA využili naplno potenciál lokality plný zelene. Jednotlivé bytové domy budú prepájať stromové aleje, nebudú chýbať komunitné záhrady, verejné priestory bez áut. Zoznámte sa s najmodernejšími trendmi v architektúre!Kontaktujte nás
close slider

Kontrolná otázka *

* povinné polia

MENU